Föremål som liknar gardinomtag
3059 Gardinomtag
Ett par, mässing och porslin. Höjd: 22 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 april 2024
6060 Gardinomtag
Såld: 200 kr
Såldes den 27 november 2023
5031 Gardinomtag
ett par, omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 20 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 21 augusti 2023
7029 Gardinomtag
ett par, mässing. Höjd: 12 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 15 maj 2023
5075 Gardinomtag
+ draperiomtag, 1800-tal, mässing
Såld: 350 kr
Såldes den 13 mars 2023
5157 Gardinomtag
2 st, Rosetter, mässing. Höjd: 17 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 23 januari 2023
8442 Gardinomtag
2 par, mässing
Såld: 350 kr
Såldes den 7 november 2022
4345 Gardinomtag
6 st. Brännförgylld mässing. Längd: 9 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 oktober 2022
8146 Gardinomtag
ett par, egyptiserande. Höjd: 11 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 1 augusti 2022